Operator Maszyn Spożywczych - Praca dla Ciebie !

Dodane przez Magdalena Kowalska, Piątek, 22 Wrzesień, 2017  15:08

Masz doświadczenie w pracy z maszynami produkcji spożywczej oraz wykształcenie kierunkowe ?

Jesteś sumienna/y i punktualna/y?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla jednego z naszych partnerów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Operator Maszyn Spożywczych.

ABC Work to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w przeprowadzaniu procesu rekrutacji oraz działalności prowadzonej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa jest certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 12912.

Oferujemy:

- darmowy dojazd do pracy busem pracowniczym
- pracę 3-zmianową
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwe premie za osiągane efekty
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Docenimy:

- bardzo dobrą organizację pracy własnej i zespołowej
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje zadania:
- dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji
- nadzorowanie, a także kontrolowanie powierzonego sprzętu oraz surowca potrzebnego do wykonywania zadań i zleceń produkcyjnych
- kontrolowanie półproduktów przed dopuszczeniem do dalszego pakowania, a także czystości przed, w trakcie i po zakończeniu produkcji
- kontrolowanie prawidłowości działania maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem pracy
- informowanie Kierownika Zmiany o nieprawidłowościach w przebiegu procesu produkcji, organizacji pracy i funkcjonowania zakładu- wsparcie zespołu – praca grupowa

Nie czekaj! Prześlij aplikację już dziś !

W CV załącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 47